test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781420
DzisiajDzisiaj4
WczorajWczoraj2
Ten TydzieńTen Tydzień9
Ten miesiącTen miesiąc14
WszystkieWszystkie781420

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Świetlicowe zajęcia na świeżym powietrzu

KasztanyDnia 11 października Świetlica zorganizowała warsztaty plastyczne pt. CUDAKI - KASZTANIAKI. Na świeżym powietrzu odbyły się zajęcia plastyczne podczas których wykonaliśmy oryginalne i pomysłowe ludziki z kasztanów. Dla wszystkich uczestników zajęć. Świetlica przygotowała małe upominki za wykonane prace.

kliknij więcej i zobacz fotogalerię

Świetlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzuŚwietlicowe zajęcia na świeżym powietrzu

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO