test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781424
DzisiajDzisiaj8
WczorajWczoraj2
Ten TydzieńTen Tydzień13
Ten miesiącTen miesiąc18
WszystkieWszystkie781424

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Śladami polskiej kultury, tradycji i historii

W piątek 25 października 2013 klasy 6-te udały się na Cmentarz Rakowicki. Zwiedziliśmy obydwa cmentarze: miejski i wojskowy. Zapaliliśmy znicze przy grobach naszych bohaterów, ludzi kultury i sztuki, żołnierzy. Cześć ich pamięci!

Śladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historiiŚladami polskiej kultury, tradycji i historii

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO