test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

753028
DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj44
Ten TydzieńTen Tydzień14
Ten miesiącTen miesiąc1010
WszystkieWszystkie753028

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wspaniały początek lata

Wycieczka 002-001

W pierwszy dzień kalendarzowego lata uczniowie klasy 2a i 2b wyjechali na wycieczkę do gospodarstwa 'Wodne Ogrody'. To malownicze miejsce znajduje się w Sierakowie koło Dobczyc. Pogoda, jak przystało na letni dzień, spisała się na medal. W pełnym słońcu dzieciaki hasały po sporym gospodarstwie. 

Gospodarz przekazał naszym uczniom obszerną wiedzę na temat hodowli pszczół.

Odważni, w stroju pszczelarza, mogli zaglądnąć do ula. Przedstawił również innych swoich podopiecznych: klacz huculską, świnkę, kaczki i kurę. Dzieciom najbardziej podobały się zabawy z suczką rasy lablador retriver - sympatyczną i cierpliwą Neli. Chętni, a takich nie brakowało, próbowali swoich sił w trudnej sztuce wędkarskiej. Dzieci przygotowały pyszne bułeczki, które na koniec zjadły z wielkim smakiem. Malowały gipsowe i modelowały gliniane figurki. To był bardzo udana wycieczka! Zapraszamy do fotogalerii.

Wspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lataWspaniały początek lata

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO