test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

747717
DzisiajDzisiaj61
WczorajWczoraj89
Ten TydzieńTen Tydzień176
Ten miesiącTen miesiąc990
WszystkieWszystkie747717

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Klasa 1a na tropie Smoka Wawelskiego

Klasa 1a Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 STO w Krakowie

W związku z tym, że wiedzę czerpiemy nie tylko z książek, tym razem postanowiliśmy jej poszukać w Muzeum.  Dnia 10 czerwca odwiedziliśmy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa – Pałac Krzysztofory gdzie wzięliśmy udział w niezwykłej lekcji poświęconej legendzie o Smoku Wawelskim. Lekcja była niezwykła bo eksponaty nie znajdowały się za szybą, lecz towarzyszyły nam w zajęciach. Poznaliśmy legendę, poprzez odegranie wydarzeń z tamtych czasów. Wcieliliśmy się w króla Kraka, piękną królewnę, Szewczyka Skubę, rycerzy, owieczkę a nawet groźnego smoka. Wycieczkę zakończyliśmy smacznym akcentem gdyż poszliśmy na pyszne lody!

Klasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka WawelskiegoKlasa 1a na tropie Smoka Wawelskiego

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO