test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

753031
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj44
Ten TydzieńTen Tydzień17
Ten miesiącTen miesiąc1013
WszystkieWszystkie753031

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Przyroda - twórca niedościgniony

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO w Krakowie w Muzeum Przyrodniczym

Natura tworzy niezwykłe kształty, konstrukcje, połączenia, barwy i faktury, nie zawsze widoczne gołym okiem. Dziękujemy Pani Agnieszce Gala-mamie naszej koleżanki za to, że niektóre z nich mogliśmy zobaczyć przy pomocy przyniesionego przez Nią binokularu oraz bogatego zestawu owadów.

 


Zainspirowani tym spotkaniem uczniowie 1b wybrali się do Muzeum Przyrodniczego.
Oglądaliśmy tam kolejne dowody piękna przyrody. Wiele eksponatów wprawiło nas w zachwyt. Widzieliśmy wystawę rajskich motyli, podziwiliśmy przepiękne kamienie szlachetne i półszlachetne, kryształy, skamieniałości, piękne okazy muszli. Obserwowaliśmy też żywe zwierzęta, słuchając ciekawostek o nich przekazywanych przez panią przewodnik., a dzięki jednej
z ekspozycji mogliśmy nawet poczuć klimat tropiku.
Niedługo wyruszymy w podróże wakacyjne. Życzymy wszystkim wielu cudów natury w miejscach, które odwiedzicie.

Przyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedoścignionyPrzyroda - twórca niedościgniony

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO