test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

753030
DzisiajDzisiaj16
WczorajWczoraj44
Ten TydzieńTen Tydzień16
Ten miesiącTen miesiąc1012
WszystkieWszystkie753030

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wystawa dla naszych kochanych Mam

1-001

Już kilka dni przed Dniem Matki uczniowie klasy 2b rozpoczęli prace nad uczczeniem tego ważnego dla dzieci i ich mam święta. Wspólnie przygotowali wystawę, na której umieścili swoje prace. Wszystkim Mamom przesyłamy najlepsze życzenia i szczery uśmiech. Zapraszamy do galerii i na wystawę oczywiście!

 

Wystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych MamWystawa dla naszych kochanych Mam

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO