test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

774375
DzisiajDzisiaj21
WczorajWczoraj20
Ten TydzieńTen Tydzień152
Ten miesiącTen miesiąc2033
WszystkieWszystkie774375

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa W obecnym roku szkolnym nastąpiła zmiana koordynatora Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa ZPB w naszej szkole. Od września 2016 roku funkcję tę będą pełniły panie Katarzyna Olesiak i Ewelina Zabrzeńska.

W ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa ZPB dnia 12.09.2016 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla klas 1-3 szkoły podstawowej prowadzone przez pracowników Straży Miejskiej. Tematem warsztatów była bezpieczna droga do szkoły oraz zasady ruchu drogowego. Jak widać na zdjęciach mali uczniowie naszej szkoły byli bardzo zaangażowani w te cenne lekcje.

Zintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka BezpieczeństwaZintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO