test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Język Niemiecki

Jubileusz STO

Sekcja Hapkido

Dołącz do drużyny HAPKIDO

MOO HAK KWAN Polska. Odwiedź stronę sekcji i rozwijaj się przez sport.

www.hapkido.pl

Statystyka odwiedzin

775923
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień235
Ten miesiącTen miesiąc320
WszystkieWszystkie775923

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wspaniały początek lata

Wycieczka 002-001

W pierwszy dzień kalendarzowego lata uczniowie klasy 2a i 2b wyjechali na wycieczkę do gospodarstwa 'Wodne Ogrody'. To malownicze miejsce znajduje się w Sierakowie koło Dobczyc. Pogoda, jak przystało na letni dzień, spisała się na medal. W pełnym słońcu dzieciaki hasały po sporym gospodarstwie. 

Gospodarz przekazał naszym uczniom obszerną wiedzę na temat hodowli pszczół.

Czytaj więcej: Wspaniały początek lata

Podróż do Chin

Wycieczka do chin!

Uczniowie klasy 1b mieli przyjemność gościć studentów Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ. A to dzięki Mamie naszego kolegi Antka- Pani Monice Golonce- Czajkowskiej, która jest wykładowcą i pracownikiem naukowym wyżej wymienionego Instytutu. Studenci-pasjonaci kultury azjatyckiej, przygotowanymi zajęciami przekazali nam wiele ciekawostek i cennych informacji o Chinach.

Czytaj więcej: Podróż do Chin

Miło i rodzinnie!

Piknik rodzinny 1b Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO w Krakowie

Wszyscy doskonale się bawili podczas integracyjnego pikniku rodzinnego zorganizowanego w Parku Linowym dla licznej ekipy z 1b. W pięknych okolicznościach przyrody, przy ptasim akompaniamencie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz zbudowały pomnik dla swoich ukochanych Rodziców, a następnie świetnie się razem bawili, korzystając z dostępnych atrakcji.

Czytaj więcej: Miło i rodzinnie!

Wizyta pełna wrażeń

Klasa 2 B w sądzie

Dzięki uprzejmości Państwa Fronc uczniowie klasy 2b mogli zwiedzić pomieszczenia budynku Sądu Okręgowego i poznać pracę ludzi sądu. Wielkim przeżyciem był udział w specjalnie przygotowanej rozprawie karnej, w której mogliśmy pomóc Pani Sędzi w sformułowaniu wyroku. W nagrodę dzieciaki otrzymały pamiątkowy dyplom jurysty. Uczniowie poznali także pracę policjantów w budynku sądu.

Czytaj więcej: Wizyta pełna wrażeń

Klasa 1a na tropie Smoka Wawelskiego

Klasa 1a Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 STO w Krakowie

W związku z tym, że wiedzę czerpiemy nie tylko z książek, tym razem postanowiliśmy jej poszukać w Muzeum.  Dnia 10 czerwca odwiedziliśmy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa – Pałac Krzysztofory gdzie wzięliśmy udział w niezwykłej lekcji poświęconej legendzie o Smoku Wawelskim. Lekcja była niezwykła bo eksponaty nie znajdowały się za szybą, lecz towarzyszyły nam w zajęciach.

Czytaj więcej: Klasa 1a na tropie Smoka...

Klasy 1a i 2a KLASAMI PEŁNYMI KULTURY!

Klasy pełne kultury

Początkiem czerwca rozstrzygnięty został konkurs, w którym  przez cały rok klasy 1-3 rywalizowały o zdobycie tytułu KLASY PEŁNEJ KULTURY. Przez cały rok szkolny klasy zdobywały odznaki przyznawane przez Tajnego Agenta obserwującego uczniów naszej szkoły. Oceniane było zachowanie na poszczególnych lekcjach, zachowanie przed lekcją m.in. ustawienie przed klasą, sposób zachowania na Zielonej Szkole oraz używanie „,magicznych słów” przez uczniów poszczególnych klas.pelne kultury_001 Całoroczne zmagania o tytuł zostały rozstrzygnięte 11 czerwca. Klasy 1 a i 2 a zajęły  wspólnie zaszczytne pierwsze miejsce otrzymujący tym samym tytuł KLASY PEŁNEJ KULTURY. Gratulujemy zwycięzcom! W nagrodę obydwie klasy wyjadą na warsztaty do  Oddziału Muzeum w Nowej Hucie – Branicach.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Plan lekcji

Sprawdź swój Plan Lekcji, kliknij w swoją szkołę.

e-Dziennik

e-dziennik

NOWY E-DZIENNIK

NOWY ROK-NOWY DZIENNIK.

Zaczynamy!!!

Zobacz dokumenty

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

ZOBACZ

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO