test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781293
DzisiajDzisiaj2
WczorajWczoraj10
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc35
WszystkieWszystkie781293

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI

WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” od Wydawnictwa IUVI. Sama nazwa wydawnictwa IUVI (z. łac. „cieszę się”) określa jego misję – dawanie radości młodym czytelnikom. To posłannictwo z pewnością realizuje, chociażby dla naszej biblioteki szkolnej, dla której IUVI przekazało mnóstwo nowości wydawniczych, które wzbogacą nasz księgozbiór.

Składamy podziękowania dla Wydawnictwa IUVI z Krakowa za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki nowościami wydawniczymi. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

 

Zapraszamy do wypożyczania oryginalnych książek podarowanych nam przez wydawnictwo. Polecamy jego działalność wydawniczą oraz kulturalną : http://iuvi.pl/ 

 

W ramach podziękowań Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole zorganizował specjalną sesję zdjęciową w bibliotece, którą dedykuje Wydawnictwu IUVI.

 

Poniżej prezentujemy wspomnianą sesję zdjęciową z książkami od wydawnictwa.

WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO