test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781294
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj10
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc36
WszystkieWszystkie781294

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

 FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas od Fundacji Festina Lente w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI". Misją Fundacji jest stworzenie nowoczesnej interaktywnej biblioteki cyfrowej z aplikacjami i audiobookami z której będzie można korzystać w dowolnych miejscach i w dowolnym czasie oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci jak i dorosłych. Dowodem na to są chociażby wspaniałe książki, które przesłała do nas Pani Jolanta Karwowska – prezes Fundacji. 

 

Składamy podziękowania dla Fundacji z siedzibą w Warszawie za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki literaturą piękną. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

 

Zapraszamy do wypożyczania oryginalnych książek, sprezentowanych nam przez fundację oraz polecamy jej działania : http://festina-lente.pl/

 

W galerii prezentujemy podarunki książkowe.

 FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO