test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

774372
DzisiajDzisiaj18
WczorajWczoraj20
Ten TydzieńTen Tydzień149
Ten miesiącTen miesiąc2030
WszystkieWszystkie774372

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

KSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

KSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKI Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! 

Wydawnictwo LektorKlett przysłało dla nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” niesamowitą ilość materiałów do nauki języków obcych. Nadesłane książki pozwolą zainteresowanym czytelnikom poznać podstawy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego oraz japońskiego. Materiały te umożliwiają samodzielną naukę danego języka.

 

Wydawnictwo wzbogaciło księgozbiór słownikami (szkolnymi, praktycznymi, biznesowymi, obrazkowymi i kieszonkowymi), rozmówkami ze słowniczkiem, pakietami językowymi (ekspresowe kursy danego języka z dyskami optycznymi; książki z płytami CD, tablicami gramatycznymi; e-książki z nagraniami) dla początkujących oraz ćwiczeniami, które na zajęciach będą wykorzystywane przez nauczycieli.

 

Składamy podziękowanie dla Wydawnictwa z Poznania za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki materiałami językowymi. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

 

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do korzystania z książek otrzymanych od Wydawnictwa oraz polecamy jego ofertę książkową: https://klett.pl/oferta-wydawnictwa-lektorklett-0

 

Poniżej prezentujemy pomoce naukowe nadesłane do naszej biblioteki.

KSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKIKSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKI
Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO