WYDAWNICTWO ADAM MARSZAŁEK DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

WYDAWNICTWO ADAM MARSZAŁEK DLA NASZEJ BIBLIOTEKIDrodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Prezentujemy dary książkowe, które dotarły do nas od Wydawnictwa Adam Marszałek w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”.

Składamy podziękowanie dla największej, polskiej oficyny naukowej z Torunia za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki materiałami książkowymi.

Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

Zapraszamy do wypożyczania literatury otrzymanej od Wydawnictwa oraz polecamy jego ofertę książkową: http://www.marszalek.com.pl/.

Poniżej prezentujemy podarowane nam materiały książkowe.