KSIĄŻKI PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA OD WYDAWNICTWA BUK ROWER

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Prezentujemy nowości książkowe, jakie dotarły do nas od Wydawnictwa Buk Rower.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wydawnictwu z Warszawy za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki książkami promującymi różne dyscypliny sportowe.

Dziękujemy za ten szczodry gest dla uczniów i naszej placówki.

Zapraszamy uczniów do wypożyczania książek Wydawnictwa Buk Rower. Być może będą one zachętą do zainteresowania się niekonwencjonalnymi dziedzinami sportowymi.

Zapraszamy wszystkich na stronę wydawnictwa: https://bukrower.pl/

Poniżej prezentujemy podarowane nam książki.