test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

742841
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj0
Ten TydzieńTen Tydzień4
Ten miesiącTen miesiąc26
WszystkieWszystkie742841

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017r

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017r

„Biblioteka to przybytek na ścieżaj otwarty, zapraszający każdego w progi. Wejdź gościu i stań się przyjacielem”.

Jan Wiktor
14 listopada 2017 roku Przyjaciółmi biblioteki szkolnej stali się pierwszoklasiści. W poczet czytelników biblioteki przyjętych zostało 27  uczniów. Ponadto do grona czytelników w ostatnim czasie bibliotekarz przyjął pięciu nowych uczniów naszej placówki.

Wszyscy wychowankowie zostali zapoznani z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej oraz czytelni w formie obrazkowej. Zajęcia biblioteczne wzbogacone zostały krótkim filmem animowanym na temat czytelnictwa. Uczniom zostały odczytane Prośby Książek. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze oraz otrzymali karty biblioteczne, dzięki nowoczesnej technologii systemu bibliotecznego Librus Biblioteka. W trakcie zajęć zostały przeprowadzone quizy czytelnicze. Oczytani, dzięki swojej wiedzy zostali obdarowani niebanalnymi zakładkami do książek oraz materiałami dydaktycznymi. Zajęcia zakończyły się uroczystym Pasowaniem na Czytelnika wielką zakładką do książek.

 

Podczas Pasowania na Czytelnika bibliotekarza wspierały uczennice klasy 7a: Nina Bombińska, Zofia Klimeczko oraz Alicja Wójcik. Dziewczęta przeprowadziły konkursy czytelnicze oraz pomogły w organizacji całego przedsięwzięcia.

 

Nowo pasowani czytelnicy tłumnie ruszyli do wypożyczenia książek z naszej biblioteki. W zakładce Biblioteka na stronie internetowej szkoły oraz na drzwiach biblioteki można zapoznać się z jej harmonogramem pracy. Zapraszamy do wypożyczania i „delektowania się” literaturą!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z zajęć bibliotecznych.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017rPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2017r
Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO